107 LET OD POTOPENÍ TITANIKU 

Slavnostní večeře se konala 15.4. na výstavě Titanic v prostorách francouzské kavárny. Dress Code Black Tie dodal celé akci velmi slavnostní ráz. Podávalo se vynikající i 8mi-chodové degustační menu složené přesně podle jídelního lístku první třídy

 

Slavnostní pokrmy připravila opět brněnská restaurace Retro Consistorium. Celá akce byla v nezapomenutelným zážitkem za doprovodu živé hudby. 

 POSLEDNÍ VEČEŘE NA TITANIKU

Výročí potopení nejslavnější lodi světa

Slavnostní večeře se bude podávat na výstavě v prostorách francouzské kavárny. Dress Code Black Tie dodá celé akci velmi slavnostní ráz a tomu bude odpovídat i 8mi-chodové degustační menu složené přesně podle jídelního lístku první třídy.  Slavnostní pokrmy připraví opět brněnská restaurace Retro Consistorium.

    Na výstavě Titanic jsme již jednu večeři měli a shledala se s obrovským zájmem ze stran veřejnosti.  Rozhodli jsme se proto akci zopakovat, ale ve větším měřítku, přidat živou hudbu a upravit i menu, abychom se ještě více přiblížili magické atmosféře poslední noci na Titaniku.

   Večeře se bude podávat v den potopení Titaniku dne 15. 4. 2019. od 20hodin.

Vyhrajte večeři v hodnotě 15 000 Kč pro dva

   Vyhrát mohou ti, kteří zakoupí dárkovou vstupenku, přijdou na výstavu do 11.4. do 15 hodin mimo sobot a vhodí vyplněný slosovací lístek do připraveného osudí ve foyeru výstavy. Z nich pak organizátoři vylosují 3x2 výherce live na našem facebookovem profilu Titanic 11.4. v 16h. Výherci se svým doprovodem prožijí celou večeři a program v prostorách výstavy. Celá akce bude zahájena welcome drinkem a  komentovanou prohlídkou výstavy s její kurátorkou.

 

Zakupte  lístek na poslední večeři na Titaniku

   Pokud se chcete zúčastit i vy nevšedního zážitku v podobě večeře přímo na Titanic výstavě s večerním programem a celebritami. Můžete si zakoupit vstupenku pro dvě osoby na vstupenky@jvsgroup.cz v ceně 15 000Kč. 

S BABIČKOU A DĚDEČKEM V TÝDNU NA VÝSTAVU ZDARMA

Až do konce výstavy 19.5. jsme připravili akci pro seniory nad 65 let, nejenže senioři mohou uplatnit seniorskou slevu, ale každý senior může vzít s sebou 1 vnouče do 15 let na výstavu ZDARMA.

Pro děti je připravená zábavná stezka výstavou ''Poklad oceánu ''. 

 

Akce platí vždy od pondělí do pátku.

V . rámci velké únorové soutěže ''Měsíc lásky'' jsme uspořádali velkolepou 6ti chodovou večeři pro všech 14 výherců, kteří se do naší soutěže přihlášili.

 

Všichni měli možnost ochutnali speciální 6ti chodové menu sestavené od restaurace Retro Consistorium a to podle jídelních lístků z Titaniku samotného.

HOSTILI JSME DOBOVOU VEČEŘI NA TITANIKU!

MALBA AKTŮ JAKO Z FILMU PŘÍMO NA VÝSTAVĚ

Na Titaniku proběhla malba aktů po zavírací době.

 

Sešlo se celkem 8 výtvarníků, aby po vzoru amerického velkofilmu nakreslili krásnou spoře oděnou modelku se srdcem oceánu.

 

Zamilovaný Jack sice nedorazil, ale i tak vzniklá výtvarná díla stojí za shlédnutí. 

ZA SAMÉ JEDNIČKY NA VÝSTAVU ZDARMA

Máte šikovné děti, které přinesly na pololetním vysvědčení samé jedničky?

Vezměte je ve všední den na výstavu Titanic zdarma.

 

Akce platí pro maximálně 2 děti do 15ti let v doprovodu dospělé platící osoby v pátek 1.2. a ve všední den v týdnu od 4. do 8. února. 

Pro děti je připravená zábavná stezka výstavou ''Poklad oceánu ''.